26.06.2024
 
קרן טרנר - מנכ"לית משרד התחבורה

 

 

שירות חדשות תיירות

 

שר התחבורה והמודיעין, ישראל כץ, החליט למנות את המשנה למנכ"ל משרד התחבורה, קרן טרנר, למנכ"לית המשרד. זאת לאחר שמנכ"ל המשרד הנוכחי עוזי יצחקי, הודיע לשר כץ על כוונתו לסיים את תפקידו, לאחר ארבע וחצי שנות כהונה.

קרן טרנר (37) היא האישה הראשונה שממונה לתפקיד המנהלת הכללית של משרד התחבורה מאז הקמתו. לדברי כץ, מינוי אישה לתפקיד הבכיר ביותר במשרד התחבורה יעודד נשים נוספות למצות את כשרונן ולתרום מיכולותיהן בתחומי התחבורה השונים. "קרן טרנר היא בעלת ניסיון רב בתחום התשתיות והבטיחות בדרכים ומוערכת על ידי גורמים רבים העוסקים בענף. טרנר הייתה שותפה מלאה לתנופת פיתוח התשתיות של רשת הכבישים, המסילות, מערכות הסעת ההמונים והרכבות הקלות במדינת ישראל".

טרנר משמשת מזה מספר שנים כסמנכ"לית בכירה פיתוח תשתיות ותיאום תחבורתי במשרד ובשנה האחרונה מכהנת גם כמשנה למנכ"ל משרד התחבורה, לאחר שזכתה במכרז לתפקיד. טרנר היא מינוי מקצועי של השר כץ, ונבחרה לתפקיד לאור כישוריה הרבים וניסיונה הרב בתחום התחבורה.

יצחקי כיהן כמנכ"ל המשרד במשך ארבע וחצי השנים האחרונות. הוא פורש ממשרד התחבורה והשירות הממשלתי בתום 22 שנים, לאחר שמילא שורה ארוכה של תפקידים מקצועיים בהם סמנכ"ל בכיר תנועה ויועץ בכיר למנכ"ל המשרד. 

 

 

 

14/06/2016