19.06.2024
 
רשיון מפעיל אחד לאמריקן וליו-אס איירווייס

 

 

שירות חדשות תיירות

 

אמריקן איירליינס, חברת התעופה הגדולה ביותר בעולם, קיבלה רישוי תפעול יחיד מרשות התעופה הפדראלית האמריקאית (FAA) עבורה ועבור יו-אס איירווייס, ובכך ומסמנת ציון דרך חשוב נוסף בדרך לאיחודן של שתי החברות.

האישור שניתן על ידי ה-FAA עבור שתי החברות לפעול תחת רישוי אחד, בא לאחר 18 חודשים בהם השתלבו המדיניות התפעולית ונהלי העבודה של שתי החברות למקום אחד. מרגע האישור, פעילות הטיסות, התחזוקה ונהלי שיגור הטיסות (Dispatch) יהיו זהים בכל הטיסות ויחידות הבקרה והפיקוח האוויריים יתייחסו לטיסות בקוד אמריקן.

צוות של יותר מ-700 עובדים סרק 465 מדריכי הפעלה והוראות שימוש בהם כלולים מדיניות פעולה, הליכי עבודה ותוכניות שונות של שתי החברות ובחר מהן את התהליכים ושיטות העבודה הטובות והמתאימות ביותר לחברה המאוחדת. יותר מ-110,000 עובדים השלימו מאות אלפי שעות עבודה רב-שלביות בתרגול ויישום הנהלים ופורסמו למעלה מ-115,000 דפים המכילים תהליכים ומדיניות עבודה.

חשוב להדגיש כי האישור שניתן על ידי ה-FAA לא ישפיע בשלב זה בשום מקרה על לקוחות החברה, שימשיכו לבצע צ'ק-אין לטיסותיהם ולרכוש את כרטיסי הטיסה באמצעות דלפקי ואתרי האינטרנט של אמריקן אירליינס ויו-אס איירווייס. השינוי יתבצע רק בהמשך השנה, כאשר אמריקן אירליינס תעבור למערכת הזמנות אחת.

החל מדצמבר 2013, בו התאחדו שתי החברות, מתבצעים תהליכים יציבים כחלק מהמיזוג, בהם צירופה של יו-אס איירווייס לברית התעופה וואן וורלד, מיזוגם של תוכניות מיילים נפרדות לתוכנית המיילים AAdvantage וסיכום על הסכם עבודה קיבוצי לחמש שנים עם טייסי ודיילי החברה.

 

 

 

12/04/2015