16.06.2024
 
קבוצת שלמה: מלון מחודש בגרמניה

 

 

 

שירות חדשות תיירות

 

 

לאחר כשנה וחצי של שיפוץ וחידוש מקיף, שכלל בין היתר עיצוב חדרי המלון והשטחים הציבוריים, שדרוגם ועיצוב מחודש של חזית המלון, נפתח בפרנקפורט שבגרמניה מלון Wyndham Grand, מלון הדגל של קבוצת שלמה.

היקף ההשקעה במלון המחודש נאמד בכ-300 מיליון ש', הכולל עיצוב בסגנון מודרני, מיטב השכלולים הכלולים כסטנדרט: מיטות ומסכי טלוויזיה באיכות גבוהה, אינטרנט אלחוטי חופשי, שליטה אישית על מיזוג האוויר בחדר ועוד.

המלון שוכן בסמוך לגדת נהר המיין בפרנקפורט, משקיף על מרכז העיר וכולל 288 חדרים, בהם 104 חדרי 'שחקים' ברמת דה-לוקס בקומות העליונות ושבע סוויטות. מסעדת המלון בעיצוב חדשני, מגישה ארוחות בוקר מגוונות ובשעות הצהריים מציעה מבחר ממטעמי המטבח הבינלאומי עם "נגיעות" ים תיכוניות וכן בר למשקאות וארוחות קלות.

ישראל רייף מנכ"ל חברת ש.י.ר שלמה נדל"ן מקבוצת שלמה, מסר כי "לא מדובר במלון עסקים קלאסי, אלא בנקודת מפגש עירונית המקבצת את הקהילה העסקית והנופשים, בסלון גדול התורם לתקשורת מזדמנת, בחללים הציבוריים של המלון. מה שממחיש זאת היא העובדה כי אין קירות מפרידים או מחיצות בשטחים הציבוריים של המלון וכל אורח יכול להחליט היכן הוא רוצה להתיישב או לבלות, בין אם באזור של שקט ושלווה או איזור הומה יותר של תקשורת חברתית".

החל מ 2011 הרחיבה שלמה נדל"ן את פעילותה בתחום המלונאות במערב אירופה וכיום היא בעלת 10 בתי מלון תחת מותגי הרשתות הבינלאומיותSteigenberger, Wyndham, Holiday inn, המציעים כ-2,000 חדרים בערים מרכזיות בגרמניה דוגמת ברלין, שטוטגרט ומנהיים.

לדברי רייף, "האסטרטגיה המלווה את חברת שלמה נדל"ן המפעילה את בתי המלון של הקבוצה, היא איתור נכסים במיקומים מרכזיים ובמרכזי ערים גדולות, המביא איתו ביקוש יציב לאורך כל השנה מצידה של הקהילה העסקית. הבחירה בגרמניה כמדינת עוגן לנכסים שלנו נובעת מהעובדה כי מדובר במדינה עם הכלכלה היציבה ביותר באירופה כיום המשמשת כמטרופולין ענק לחברות בינלאומיות מכל העולם. אנו ממשיכים לבחון פרויקטים נוספים בתחום הנדל"ן המלונאות בדגש על איתור נכסים בעלי פוטנציאל השבחה, בארץ ובחו"ל".

לקבוצת שלמה השקעות במגוון ענפי תעשייה מתפתחים בתחומי רכב, אנרגיה, ספנות, נמלים, לוגיסטיקה, נדל"ן, ביטוח ותקשורת. הקבוצה הוקמה בשנת 1974 ע"י שלמה שמלצר, בעל הקבוצה והעומד בראשה, כחברה העוסקת בהשכרה, בליסינג ובמתן שירותים למגזר הרכב בישראל.

 

 

 

 

 

17/06/2014