21.06.2024
 
איזיג′ט: איתור התעריף הזול, ומעקב טיסות בזמן אמת

 

 

 

שירות חדשות תיירות

 

איזיג'ט הודיעה על הוספת שתי תכונות חדשות באתר האינטרנט שלה, easyJet.com. החל מחודש יוני 2014, הכלי לאיתור התעריף הזול יאפשר ללקוחות למצוא את המחירים הזולים ביותר המוצעים במהלך החודש בו הם רוצים לבצע את נסיעתם, ביתר קלות ופשטות.

איזיג'ט גם שיפרה את כלי מעקב הטיסות שלה על ידי שותפות עם אתר האינטרנט הפופולארי Flightradar24. בכך יתאפשר לנוסעים, חברים וקרובי משפחה לראות את תנועות המטוסים בזמן אמת ועל גבי מפה.

פיטר דאפי, מנהל הקבוצה המסחרית של איזיג'ט (לקוחות, מוצרים ושיווק): "הכלי שלנו לאיתור התעריפים הזולים ביותר יסייע ללקוחותינו לצפות במבחר התעריפים שלנו בתצוגה גראפית נוחה לשימוש. הנוסעים שלנו מעוניינים שיעמוד לרשותם כמה שיותר מידע רלוונטי ואנו בטוחים כי האפשרות לעקוב אחרי הטיסה בזמן אמת, יחד עם השיפורים שהכנסנו בכלי מעקב הטיסה, יתחבבו עליהם. יחד עם זמני טיסות המעודכנים עד לדקה האחרונה, אנחנו מחברים את מרכז הבקרה המבצעית שלנו בלוטון ישירות ללקוחות דרך עידכונים המופיעים בזמן אמת. כלי מעקב הטיסות הוא מהיר, אינטואיטיבי ונגיש וניתן יהיה לצפות בו באתר האינטרנט easyJet.com, באתר המותאם לסלולאר ובאפליקציות שלנו ל-IOS ואנדרואיד".

חברת הלואו-קוסט הבריטית השיקה לאחרונה שירות הודעות דחיפה, כך שלקוחות בעלי מכשירי IOS יכולים לקבל עידכונים אוטמטיים הקשורים לשלבי מפתח בטיסות שלהם ובתנועת אצבע בודדת על גבי המסך, יכולים להגיע לדף הרלוונטי עבורם ביישום.

למעלה מ-8.6 מיליון איש הורידו את אפליקציית איזיג'ט מאז הושקה בדצמבר 2011.  לאתר האינטרנט של החברה נכנסים כ-400 מיליון גולשים מדי שנה.

 

 

 

14/05/2014