24.06.2024
 
שדות התעופה הטובים באסיה, לפי דירוג לקוחות Agoda.com

 

 

שירות חדשות תיירות

 

Agoda.com, חברת התיירות המקוונת מקבוצת פרייסליין, פירסמה את רשימת שדות התעופה הטובים ביותר באסיה כפי שדורגו על ידי 11,000 לקוחות שבחרו מתוך 15 ערי הבירה הגדולות באסיה. הלקוחות דירגו את שדות התעופה בקריטריונים שונים והתבקשו לתת להם ציון מ- 1-5.

באופן לא מפתיע, שדה התעופה צ'אנגי (Changi) בסינגפור, הוכרז כשדה התעופה הטוב ביותר. צ'אנגי נחשב לאחד משדות התעופה המפנקים בעולם: הוא מציע לעוברים בו בריכת שחייה, גן פרפרים ואף קולנוע. כמו כן הוא היה אחד משדות התעופה הראשונים בעולם שהציע לאורחיו גישה חינם לאינטרנט. רק בשנת 2012 עברו בשדה התעופה המושקע הזה כ-51 מיליון נוסעים.

במקום השני והמכובד נמצא נמל התעופה הבינלאומי של הונג קונג, המעוצב בסגנון היי-טקיסטי ונחשב לנגיש במיוחד בשל התחבורה הציבורית הרבה המקושרת אליו. מספר העובדים בו הוא למעלה מ-65,000.

למקום השלישי הגיע נמל התעופה הבינלאומי אינצ'ון בסיאול אשר שבר בעברו שיא והחזיק בתואר "שדה התעופה הטוב ביותר בעולם" במשך חמש שנים רצופות! (2005-2011).

במקום הרביעי נמצא שדה התעופה הבינ"ל של דלהי, אינדירה גנדי, שכבר זכה בשנת 2012 במספר פרסים על השיפוצים הרבים והתפתחותו עם השנים. שדה התעופה הזה מציע ללקוחות שלפניהם זמן המתנה ממושך "Nap & Massage" - חדרים עם מיטות המצוידים גם במקלחת ושירותים פרטיים שניתן לקבל בהם גם שירות מסאז'.

יעדים אחרים שהגיעו גבוה ברשימה היו שדות התעופה בבנגקוק ובטוקיו אשר ידועים כשדות תעופה יעילים ומעוצבים המטפלים בעשרות מילוני אנשים בשנה.

והנה לפניכם עשרת שדרת התעופה הטובים באסיה, לפי ציוני לקוחות agoda.com:

 

1. צ'אנגי, סינגפור

2. הונג קונג, סין

3. אינצ'ון - סיאול, דרום קוריאה

4. אינדירה גנדי - דלהי, הודו

5. בנגקוק, תאילנד

6. נריטה - טוקיו, יפן

7. קואלה לומפור, מאלזיה

8. בייג'ינג, סין

9. טייפה, טייוואן 

10. פנום פן, קמבודיה 

 

 

15/08/2013