24.07.2024
 
"את הנזק שעשית לתיירות לקטלוניה - אפילו את אינך מסוגלת להבין"מאת דרורי יקותיאלי *


(תגובה על הכרזת ראש עיריית ברצלונה על ניתוק היחסים עם המוסדות הישראליים הרשמיים)אנחנו אזרחי ישראל הסובלנית, משתתפים בצערם של תושבי ברצלונה היקרים.

ראש עיריית ברצלונה מצאה לנכון להכריז על "ניתוק זמני מהקשרים עם ישראל" - מצטערים עבור הקולגות היקרים שלנו מברצלונה, שצריכים לקיים תיירות תחת ראש עיר, ללא ראש.

ישראל הסובלנית לא חפה מטעויות. ישראל נלחמת בטרור פלסטיני מיום הקמתה.

הקמנו בישראל מדינה פורחת, מופת לעולם. ישראל רודפת שלום, ורודפת אחרי אויביה. הצלחתנו באה מהחוזק המוסרי שלנו - שאנחנו גאים בו.

יש אצלנו ויכוחים, יש אצלנו דעות שונות - אבל כולנו מחפשים את הדרך הנכונה לחיים טובים בין כלל האזרחים ללא הבדל דת - ועוסקים בזה יום יום.

בטרם תטיפי לנו מוסר בישראל, מדינת היהודים, בדקי את ההיסטוריה - הסתכלי במראה, תבדקי עובדות והניחי להכרזות פופליסטיות, שאינך מבינה בהם דבר. ואולי גם תזכרי מי עשה פיגועים אצלך בספרד.

שנים רבות אני עוסק בתיירות לספרד ובכלל זה גם לברצלונה. הישראלים מאד אוהבים את העיר, תושבי ברצלונה מגיעים לישראל, מאוד אוהבים את ישראל. את הנזק שעשית לתעשיית התיירות בקטלוניה, אפילו את אינך מסוגלת להבין. את זה יספגו לצערנו אנשי התיירות הרבים מקטלוניה שיגיעו לישראל בשבוע הבא - לתערוכת התיירות. הם מכירים בשפתם את הפתגם העברי "אבן שטיפש אחד זורק לבאר גם אלף חכמים לא יוכלו להוציא אותה".

אנחנו נמשיך לייצר תעשיית תיירות בישראל, נקיים יחסים מצוינים עם כל אוהבינו בעולם - בלעדייך ובלעדי הדומים לך._____________________________________________

*
סוכן נסיעות ותיק, העוסק בשיווק תיירות לספרד

 

 

 

 

09/02/2023