20.06.2024
 
חוף דוגה בכינרת ייפתח בקרוב בחינם לציבור, לאחר שיפוץ ב-30 מיליון ש′

 

 

 

שירות חדשות תיירות


חוף דוגה בכינרת עבר שדרוג ובקרוב ייפתח לציבור. זאת, לאחר שוועדת המכרזים של איגוד ערים כינרת בחרה במכרז להפעלתו את היזמים: "קמפינג אי-שם" ו-"סוזנה ביסטרו בר". בחוף הושקעו 30 מיליון ש', על ידי משרדי התיירות, האוצר, הפנים ואיגוד ערים כינרת.

חוף דוגה ממוקם בצפון-מזרח הכינרת ומשתרע על שטח של כ-100 דונם והינו החוף הראשון שתוכנן ובוצע מכוחה של תכנית תמ"א 13/13/א' לחופי האיגוד, שמטרתה פיתוח תיירותי והנגשת החופים לציבור, תוך שמירה על ערכי הטבע, הסביבה והמורשת. התכנית כוללת 15 מחופי איגוד ערים כינרת וקטעים של שביל "סובב כינרת".

דוגה-פארק נופש חופי כולל חוף רחצה מוכרז, מבני שירותים ומלתחות, הנגשה מלאה, מתקני ספורט ומשחק וחניון כלי רכב. כמו כן, מציע חוף דוגה אפשרויות קמפינג מגוונות, בתמהיל ראשון מסוגו בכינרת, קמפינג ללינת שטח בסיסית בשטח הפתוח, חניון לילה משולב לכ-40 אוהלים במתחמים מוסדרים עם תשתיות נלוות, חניון לילה לכ-37 קרוואנים כולל חיבורי חשמל, מים וביוב לכל קרוואן ועוד. בנוסף, בחוף יש אזורים להקמת אוהלי קבוצות של כ-12 יחידות אירוח קלות. כמו כן יש בחוף, מבנה מסעדה מרווח לישיבה מקורה, חנות נוחות ומזנון. בחוף גם הוקמה מזרקת מים צבעונית שתפעל בשעות הערב.

הכניסה לחופי איגוד ערים כינרת חינם, החניה בחניוני הרכב בתשלום. בחוף דוגה שטחי קמפינג בסיסי פתוחים ללא תשלום ושירותים נוספים בתשלום.

 

 

 

 

01/06/2021