21.06.2024
 
משרד התיירות משתתף (פיזית) ביריד התיירות הגדול ברוסיה

 

 

 

שירות חדשות תיירות


לשכת משרד התיירות הישראלי ברוסיה חנכה (פיזית) את הביתן הישראלי ביריד התיירות הגדול ביותר לדוברי הרוסית, MITT במוסקבה. מדובר ביריד התיירות הראשון המתקיים פיזית ברוסיה בשנתיים האחרונות. למרות שמארגני האירוע חששו מהיענות נמוכה של מבקרים עקב הקורונה, הם הופתעו לגלות שכמות המבקרים אף עלתה על זו שלפני פרוץ המגיפה.

זו השנה ה-23 בה משתתפת נציגות ישראלית ביריד. במסגרת הביתן הוצעו למבקרים טעימות יין תוצרת ישראל ומאכלים המזוהים עם המטבח המקומי. כמו כן, אנשי לשכת התיירות נפגשו עם סיטונאים וגורמים מובילים בתעשיית התיירות כדי לקדם קשרים לקראת חזרת התיירות. טרם פתיחת היריד, יזמה לשכת משרד התיירות ברוסיה מסיבת עיתונאים בהשתתפות כ-40 עיתונאים ו- 4 ערוצי טלוויזיה. את האירוע הובילו אלכסנדר בן צבי, שגריר ישראל ברוסיה וולדימיר שקלאר ראש לשכת משרד התיירות ברוסיה.

יריד MITT במוסקבה, שמתקיים זו השנה ה-27 יתפרש על פני 3 ימים (16-18.03.2021, במהלכם צפויים לבקר כ-22,000 אנשים ממדינות שונות ו-1,523 מציגים. MITT הוא היריד המוביל בתחום הנסיעות והתיירות ברוסיה ובמדינות חבר העמים. רוסיה היא מדינת המקור השנייה בגודלה במספר התיירים הנכנסים לישראל, אחרי ארצות הברית.

ולדימיר שקלאר, ראש לשכת משרד התיירות ברוסיה אמר: "אנחנו מאוד מתרגשים עם פתיחת האירוע הראשון שמתקיים בפורמט אופליין. עד עכשיו קיבלנו תגובות נהדרות על הביתן והתעניינות רבה מנציגים בתעשייה. התיירים מרוסיה מחוברים מאוד לישראל ולירושלים, ומחכים בקוצר רוח לפתיחת הגבולות".

משרד התיירות לוקח חלק באירועים אלו על אף המשבר בענף, שהתחולל עם פרוץ מגפת הקורונה. זוהי הזדמנות נוספת לשווק את ישראל כמוצר תיירותי אטרקטיבי. המשרד רואה בשימור מעמדה של ישראל כיעד תיירותי ערך ראשון במעלה, ולכן בוחר להשקיע חלק ממשאביו בשימור הממשק עם קהל התיירים הפוטנציאלי.

 

 

 

 

 

17/03/2021