23.06.2024
 
בוקינג נכנסת לתחום מדריכי הטיולים

 

 

 

שירות חדשות תיירות


בוקינג הכריזה על השקת מוצר פילוט חדש, אפליקציה חדשה - CityBook - מדריך עירוני דיגיטלי המשלב השראה, תכנון וניווט, ויוצר חוויה מיוחדת המרוכזת במקום אחד.
אפליקציית CityBook היא למעשה מדריכת תיירים שמטרתה להנגיש מידע תיירותי כמו המלצות אישיות לאטרקציות מקומיות, הנחות ומבצעים מקומיים, מידע על אירועים ואתרים מעניינים. המידע שיזרום אל התיירים יגיע באמצעות טכנולוגיות למידת מכונה (Machine Learning), שמנטרת משתנים שונים של המשתמשים, כמו מיקום, הרכב הנוסעים (משפחה, זוג או לבד), באיזה שלב של הטיול הם נמצאים (היום הראשון לעומת היום האחרון), ואפילו מזג אוויר וזמינות מקומות האירוח בזמן אמת. כל אלה יסייעו ל-CityBook לספק המלצות רלוונטיות, כולל הסבר איך לחזור אל מקום האירוח שלהם מכל נקודה בעיר.

שלושת הערים הראשונות שייהנו מהשירות החדש יהיו לונדון, פריז ואמסטרדם, כאשר בחודשים הקרובים יצטרפו לשירות ערים נוספות כמו טוקיו, ניו יורק, ברלין, ברצלונה ורומא. השירות יהיה זמין ללקוחות Booking.com שיש להם הזמנה קרובה לאחת מהערים הללו.

האפליקציה תהיה זמינה בגרסת Android או iOS, או באתר של CityBook site מהמחשב או המובייל. ברגע שהם מתחברים עם חשבון של Booking.com ניתן לראות את כל התוכן, לתכנן תוכניות ולחוות את כל מה שיש לעיר להציע.

16/01/2020