22.02.2018
 
איזיג′ט: רומנטיקה על שקיות הקאה

 

  

שירות חדשות תיירות

 

לרגל הוולנטיינז דיי, איזיג'ט מכריזה על תחרות שבה היא תאתגר את נוסעיה בכתיבת שירים. השירים ייכתבו על שקיות ההקאה, הנמצאות בכיס שמושבי המטוסים.

ההשראה לתחרות התקבלה מנוסעים העושים שימוש בשקיות ההקאה לכתיבת שירי אהבה, ומשאירים אותן בכיסי המושבים, כך שיימצאו על ידי הנוסעים בטיסה הבאה. למשל, על טיסה מפריס ללונדון, מצא צוות המטוס שקית הקאה עליה היה כתוב בצרפתית ואנגלית, מכתב שהביע סימפטיה לכל אחד ואחת שנזקקים להשתמש בשקית זו למטרתה.

התחרות שנפתחת היום (1 בפברואר) תימשך עד לסוף החודש והיא נתמכת על ידי הנתונים שבידי איזיג'ט, לפיהם 29% מהחברים במועדון הנוסעים של איזיג'ט נמצאים במערכת יחסים וכ-250,000 זוגות צפויים לטוס לחופשה רומנטית במהלך האביב.

דייזי גודווין תשמש שופטת בתחרות. גודווין כתבה שמונה אנתולוגיות שירים שהפכו לרבי מכר וכן כתבה את סדרת הדרמה הטלוויזיונית עטורת הפרסים "ויקטוריה".

כל שנדרש לעשות כדי להיכנס לתחרות הוא לכתוב שיר על שקית ההקאה (הנמצאת בכיס המושב) ואז לשתף בטוויטר או באינסטגרם עם @easyJet וההאש טג #LoveSickSonnets. לאחר ששיתפו ביצירתם, הנוסעים יכולים לקחת אותה איתם.

הזוכה בתחרות שתסתיים ב-28 בפברואר בחצות, יקבל שני כרטיסי טיסה לכל יעד אליו טסה החברה (התאריכים כפופים לאישור החברה). החברה תיצור קשר ישיר עם הזוכה ותודיע לו/לה על זכייתו/זכייתה.

 

 

01/02/2018