20.04.2018
 
אינטרקונטיננטל - מלון יוקרה חדש בירושלים

 

 

שירות חדשות תיירות

 

כפי שפורסם לראשונה בלעדית ב-Tnet, ענקית המלונאות הגלובלית InterContinental Hotels Group) IHG), חתמה על חוזה לפתיחת מלון אינטרקונטיננטל ירושלים. המלון יכלול 229 חדרים ויפעל במסגרת הסכם ניהול עם חברת מגדלי היכל שלמה. עלויות ההשקעה מוערכות בכ-130 מיליון דולר.

בית המלון החדש ממוקם ב-'מתחם סולל בונה' ברחוב המלך ג'ורג' במרכז ירושלים, בסמוך לבית הכנסת הגדול ובמרחק הליכה מהאטרקציות המרכזיות של העיר, ביניהן מרכז העיר, המציע קניות ומסעדות, העיר העתיקה וכן מעון ראש הממשלה.

בית המלון, שיתנשא על פני 17 קומות, צפוי למשוך אורחים מהארץ ומחו"ל. יהיו בו טרקלין, בר ושתי מסעדות, ביניהן מסעדת שף הצפויה להציע תפריט בינלאומי עדכני באווירה יוקרתית. בית המלון יכלול מתחם של סוויטה נשיאותית המשתרעת על פני 130 מ"ר ומגוון סוויטות נוספות. אזור נרחב לכנסים וועידות אשר יכלול אולם אירועים גדול וחדר אוכל. בריכת שחייה מקורה מחוממת וספא.

המלון תוכנן כחלק ממיזם משותף של האדריכלים יהודה פייגין וארתור ספקטור ויתאפיין בסגנון היוקרה המאופקת של המותג. חלל הפנים של המלון עוצב על ידי Wilson Associates.

בזאת מצטרף אינטרקונטיננטל ירושלים לקראון פלאזה ירושלים ויהיה בית המלון השני של IHG בירושלים, ומלון אינטרקונטיננטל השני בארץ אחרי אינטרקונטיננטל דיויד תל אביב. המלון הצפוי לפתוח את שעריו בשנת 2021.

 

 

 

14/02/2018