20.10.2017
 
איבריה: איירבוס A330-200 בקו לתל אביב

 

 

שירות חדשות תיירות

 

איבריה משדרגת את טיסותיה בקו שבין נתב"ג למדריד: החל מחודש אפריל 2018תפעיל החברה בקו מטוס חדש מדגם איירבוס 330-200 בתצורה של טיסות ארוכות טווח (Longhaul). עד כה הפעילה החברה טיסות במטוסי צרי-גוף בעלי תצורה קצרת טווח (Short Haul), ורק בכמה מימי השבוע הציעה מטוסים רחבי-גוף. בכך תהפוך איבריה לחברת התעופה האירופית השניה, אחרי בריטיש איירווייס, המפעילה את כל הטיסות מישראל ואליה בתצורה של טיסות ארוכות טווח.

המושבים במחלקת עסקים במטוס מאפשרת לכל כסא להפוך בקלות ובמהירות למיטה שטוחה לחלוטין באורך מלא של שני מטרים. מערכת הבידור במטוס כוללת מסכי מגע גדולים במיוחד. מדובר במערכת הבידור מהמתקדמות ביותר בשוק, שבה ניתן לצפות בסרטים החדשים ביותר שיצאו למסכים, לצד סרטים דוקומנטריים, סדרות טלוויזיה, משחקים אינטראקטיביים ומוזיקה.

במחלקת התיירים מותקנים מסכי מגע שבהם יכול כל נוסע לבחור לעצמו ממבחר הסרטים המוצע בטיסות. בכל אחד ממושבי המטוס מותקנים שקעי חשמל מתואמים ונקודות הטענה לרוב המכשירים האישיים, שמאפשרים לכל נוסע להתחבר עם המחשב האישי שלו. במטוסים החדשים של איבריה בקו שבין תל אביב למדריד ישנו חיבור אלחוטי (WiFi) המאפשר לכל הנוסעים להתחבר עם המחשב האישי שלהם, עם הטאבלט או עם הסמארטפון, ולגלוש במהלך הטיסה, לשלוח הודעות דוא"ל, ווטסאפ ועוד.

איבריה מפעילה טיסות ל-127 יעדים ב-48  מדינות באירופה, צפון ודרום אמריקה, ואפריקה, המזרח התיכון ואסיה. יחד עם החברה הבת שלה היא מפעילה כ-600  טיסות מידי יום,המבוצעות בצי המטוסים שלה המונה כיום כ-135 מטוסים. 

 

 

 

18/10/2017