23.01.2018
 
גרמניה איירליינס מרחיבה פעילותה בישראל

 

שירות חדשות תיירות

 

חברת התעופה הגרמנית 'גרמניה איירליינס', שהחלה בפעילותה הסדירה בשוק הישראלי במרץ 2015 ומפעילה כיום שני קווים ישירים וסדירים מתל אביב לדיסלדורף והמבורג, תפתח בתחילת החודש הבא קו חדש לנמל התעופה נירנברג באזור בוואריה. נמל זה משרת מטרופולין של יותר כ-2.5 מיליון תושבים רובם מהערים נירנברג, ביירוית', ארלנגן ופירט.

קו התעופה החדש יופעל פעמיים בשבוע בימים שני וחמישי, במחיר של החל מ-79 אירו לכיוון בשירות מלא וכולל מיסים. מכירת הכרטיסים כבר החלה. גרמניה איירליינס מציעה שירות מלא על טיסותיה מת"א הכלול במחיר הכרטיס, כגון: ארוחה חמה, משקאות קלים וחמים, מזוודה במשקל של עד 25 ק"ג, כבודת יד במשקל של עד 6 ק"ג, סרטים באורך מלא באיכות HD, מגוון תכניות בידור ושמע, צ'ק אין (בידוק) בשדה התעופה ללא עלות וכו'. הטיסות יצאו מטרמינל 3 בנמל התעופה בן גוריון. הזמנות ניתן לבצע אצל כל סוכני הנסיעות ובאתר האינטרנט של החברה בעברית ובאנגלית.

במקביל הגדילה החודש גרמניה את תדירות הטיסות מת"א לדיסלדורף לארבע פעמים בשבוע, כאשר הטיסות יצאו בימי ראשון, שני, שלישי וחמישי. גרמניה איירליינס גם מפעילה טיסות ישירות מת"א להמבורג פעמיים בשבוע בימי שני וחמישי.

גרמניה איירליינס הודיעה לאחרונה על הרחבת פעילותה הבינלאומית. במקביל לפתיחת הבסיס חדש בנמל התעופה של נירנברג והפעלתן של כ-45 טיסות שבועיות ישירות מנמל זה ליעדים שונים, החברה תפתח לראשונה מקיץ 2018 גם טיסות מנמל התעופה ברלין טגל למבחר יעדים בנוסף לפעילותה בנמל התעופה ברלין שונפלד, כמו כן תגדיל את פעילותה בנמלי התעופה בדיסלדורף ודרזדן. לאור זאת, גרמניה איירליינס תטוס מכ-13 שדות תעופה שונים בגרמניה ליעדים באירופה, צפון אפריקה והמזרח התיכון. החברה פועלת גם מבסיסים בשדות תעופה במדינות אחרות באירופה כמו טולוז וציריך שגם שם הרחיבה את פעילותה. גרמניה איירליינס אף כי סיכמה עם יצרנית המטוסים האירופאית איירבוס על רכישת 25 מטוסים מסוג A320neo ואפשרות לרכוש 15 מטוסים נוספים מאותו הדגם.

גדעון טהלר מנכ"ל טל תעופה הנציגים הבלעדיים של גרמניה איירליינס בישראל: "פתיחת הקו החדש והשלישי מת"א של גרמניה איירליינס והרחבת תדירות הטיסות לדיסלדורף מסמלים את האמון הרב שיש לחברה בשוק התעופה הישראלי. הקו הישיר לנירנברג יעניק אפשרות נוחה ומשתלמת ביותר להגיע ישירות לאזור בוואריה האהוב מאד על קהל המטיילים הישראלי, כמו גם על אנשי העסקים המגיעים בעיקר לתערוכות וירידים. העיר נירנברג היא מהיפות באירופה וידועה בשווקים המרהיבים. נמל התעופה בנירנברג הינו נקודה מרכזית להתחיל טיול בדרך הרומנטית עם הנופים הקסומים, כמו גם להגיע ליער השחור הנמצא במרחק של כשעתיים נסיעה ברכב. לקו גם פוטנציאל רב להביא תיירים רבים וחדשים מהמטרופולין העצום".

גרמניה איירליינס היא חברת תעופה עצמאית בגרמניה שמציינת כ-30 שנות פעילות מוצלחת. החברה הירוקה לבנה מתמחה בטיסות לטווח קצר ובינוני ומטיסה יותר מ-2.8 מיליון נוסעים בשנה. טיסותיה יוצאות מכ-20 יעדים באירופה לכ-55 יעדים באירופה, צפון אפריקה והמזרח התיכון. גרמניה איירליינס מפעילה טיסות סדירות, טיסות שכר וטיסות אד-הוק. יחד עם חברת האחות בשוויץ החברה מפעילה כיום כ-27 מטוסים, לגרמניה גם חברת אחזקת מטוסים משלה.

 

 

 

 

 

18/10/2017