13.12.2017
 
חניון קרוואנים חדש בפארק ספיר

 

 

שירות חדשות תיירות

 

בחודשים האחרונים התבצעו עבודות בחלקו המזרחי של פארק ספיר שבערבה התיכונה, שכללו בין היתר עבודות להכשרת הקרקע, מילוי חול באמצעות עשרות משאיות, הקמת תשתית חשמל לתאורה, יצירת תשתית לשקעי חשמל, לרבות הצבת שני פילרים חדשים, הצבת תשתיות מים וכדומה, בעלות כולל של כ- 130,000 שקלים.

החניון מאפשר חניה מרווחת לכ-15 קרוואנים, ובימים של תפוסות גבוהות ניתן יהיה להציב עד 20 קרוואנים במקום.

אורן קורין, מנהל התפעול בחברה לפיתוח ובנין הערבה במועצה אזורית ערבה תיכונה: "מדובר בפרויקט בעל חשיבות רבה וטרנד חדש בתיירות בישראל. מטיילים רבים מעוניינים ללון בקרוואנים האישיים, או לחילופין לשכור קרוואנים בערבה. מהיום הם יוכלו ליהנות מכלל השירותים והחיבורים הנדרשים בחניון החדש, בכדי ליהנות מהנופש בקראון ממש כמו בפארקים באירופה". 

פארק ספיר הינו נווה מדבר בליבה של הערבה, המשתרע על פני כ-150 דונם ובו שני מעיינות ומפל קטן, הזורם לאגם הפארק, נסתר מהעין, אך סמוך לכביש (כשישה ק"מ דרומית למושב עין יהב, בסמוך למושב ספיר) באגמון ברווזים, לצידו מרחבי דשא נרחבים ועצים להצללה והשלמת האווירה. כמו כן, במקום פינות ישיבה ואזורי פיקניק על המים והחל מעכשיו גם חניון קרוואנים חדש. במקום פסלים של אומניות תושבות הערבה המתארים את החיים במדבר. הפארק נגיש מותאם לציבור הנכים.

בערבה תיכונה החליטו להשיק את חניון הקראוונים החדש במחירים מוזלים - החל מ- 150 ש' ללילה.

לפרטים והזמנת מקום - תיירות ערבה - www.arava.co.il ובטלפון - 052-8666273.

 

 

 

23/10/2017