22.10.2017
 
סטאי ת"א יכלל ב-Leading Hotels of the World

 

 

(חדר בסטאי תל אביב, תצלום מאתר המלון)

 

שירות חדשות תיירות

מלון היוקרה התל אביבי-יפואי החדש סטאי (Setai) שייפתח בקרוב ליד כיכר השעון ביפו, יהיה חבר ב-Leading Hotels of the World - כך מסרו ל-'Tnet חדשות תיירות' גורמים המקורבים לנושא.

המלון, אח לסטאי מיאמי ביץ' וסטאי כנרת שנפתח לא מכבר, מוגדר כאחד הפרוייקטים המלונאיים היקרים בישראל מאז ומעולם. בעליו, האחים נקש, המחזיקים בין היתר בבעלות על ארקיע ורשת מלונות אורכידאה, מייעדים אותו לפלח תיירות היוקרה, ומחירי האיכסון בו צפויים להיות גבוהים, גם במונחי המלונאות המקומית האולטרה-יקרה. כדי לסבר את האוזן: לילה בסוויטה בסטאי מיאמי, שהוגדר כאחד מחמשת המלונות הטובים בארה"ב בידי USA Today בשנה שעברה, מתומחר ביותר מ-30 אלף דולר.

המלון היפואי שוכן במבנה מהמאה ה-13 (בו שכן בעבר מתחם הקישלה המיתולוגי - תחנת משטרת יפו ובית המעצר שלה, שבהם צולם הסרט המיתולוגי "השוטר אזולאי") נרכש לפני כעשור ב-38.5 מיליון ש' בידי האחים נקש, שהשקיעו בהקמתו כ-350 מיליון ש' נוספים. הוא כולל 120 חדרים ב-53 עיצובים, בר לאונג', מסעדת יוקרה שהישיבה בה תהיה בחצר פתוחה, מתחם ספא עם חמאם טורקי ובריכת אינפיניטי על הגג.

Leading Hotels of the World, שנוסד ב-1928, הוא ארגון השיווק המוביל של מלונות היוקרה בעולם, המאגד כ-380 מלונות ב-75 מדינות. על מנת להיכלל בארגון, על המלון לעמוד בשורה של קריטריונים מחמירים במיוחד בנושאים כמו איכות חדרים, שירות, מזון, צוות, מתקנים ועוד. ממצאי הבדיקות ("מאות ביקורות נפרדות" לדברי הארגון) מובאים בפני הוועד המנהל של הארגון, המחליט בהצבעה אם לקבל את המלון לשורותיו או לא.

סטאי מיאמי ביץ' נכלל בארגון זה, ובישראל נכללים בו שלושה מלונות, כולם בירושלים: המלך דוד, ממילא ואמריקן קולוני.

 

 

 

 

03/08/2017